התקשרו ל
050 7327354
דוד צ'יסמדיה ושות' | משרד עורכי דין

מקרקעין

עסקאות מקרקעין מהוות על פי רוב צעד כלכלי חשוב ומשמעותי ביותר בחיי האדם הפרטי. מדובר בעסקאות מורכבות בעלות היבטים משפטיים ופיננסיים מרחיקי לכת, ולכן חובה לקבל בהן ליווי משפטי צמוד ומקיף.

 

עו"ד דוד צ'יסמדיה, המחזיק גם ברישיון תיווך, רכש עם השנים ידע וניסיון משפטי רחב היקף בענף הנדל"ן. יכולות אלו מאפשרות למשרד להעניק סל שירותים ייחודי בתחום הנדל"ן, המיועד ללקוחות עסקיים, מסחריים ופרטיים, לרבות בעלי נכסים ומתווכים. המדובר בשירותי בוטיק איכותיים הכוללים ייעוץ וליווי אישי צמוד, בכל סוגי עסקאות נדל"ן על שלביהן השונים.

 

ליווי מקיף בכל עסקת נדל"ן

המשרד מספק ליווי קרוב ומלא בכל סוגי עסקאות הנדל"ן, לרבות מכירת ורכישת נכסים, שכירויות ושותפות בנכסים.  תזכו לליווי אישי החל משלב איתור הנכס, דרך בחינת המשמעויות, ההשלכות וכדאיות העסקה, ועד לניהול מו"מ, חתימה על הסכמים וגמר העסקה בפועל.

 

עסקאות נדל"ן בסיוע משפטי

לאור הידע והניסיון המעשי שצבר המשרד בתחום המקרקעין ועסקאות הנדל"ן בפרט, אנו מודעים היטב לחשיבותם של שיתופי פעולה מקצועיים להצלחת ההליך המשפטי והעסקה עצמה. לכן, על מנת להבטיח את מקצועיותה, איכותה ודיוקה של כל עסקה, המשרד פועל באופן הדוק ופורה עם בעלי מקצוע מובילים בענף. בין היתר, המשרד עובד בצורה קרובה מול אדריכלים, מתווכים, שמאים ורואי חשבון המתמחים במיסוי, במטרה להבטיח ללקוחות את השירות האיכותי והמקצועי ביותר.

 

ליווי משפטי ייעודי לבעלי מקצועות בענף הנדל"ן

כחלק מפעילות המשרד בתחום הנדל"ן אנו מספקים שירותים משפטיים מלאים לאנשי מקצוע, לרבות קבלנים, אדריכלים, משרדי תיווך, מפקחי בנייה, מעצבי פנים, שמאים וספקים. שירותי המשרד כוללים בין היתר עריכת הסכמי שותפות, הסכמי קבלנים וכל הקשור להסכמי זכיינות. עוד יש לציין כי המשרד מתמחה במתן שירותים משפטיים ייחודים למתווכים, הכוללים ייצוג בתביעות שכר טרחה, וליווי צמוד לאורך כל הליכי ההקמה של משרד תיווך.