התקשרו ל
050 7327354
דוד צ'יסמדיה ושות' | משרד עורכי דין

דיני עבודה

דיני עבודה מהווים ענף משפטי מורכב ומסועף. על כן, נדרשת מעורך הדין היכרות מעמיקה עם הדינים והחוקים העדכניים, לצד הבנה מקיפה של מאפייני המשק הישראלי מבחינת עובדים ומעסיקים כאחד.

 

משרד עו"ד דוד צ'יסמדיה עוסק בייעוץ ובייצוג מעסיקים ועובדים מכל התפקידים והדרגים, ומכל מגזרי המשק. זאת, בתביעות הקשורות ליחסי עבודה ובקשת רחבה של צרכים, בעיות ומקרים בעלי היבטים משפטיים. לקוחות משרדנו זוכים ליחס אישי ומקצועי לאורך כל השלבים, תוך הקפדה על שקיפות מלאה, סקירה יסודית של התיק, וניהול ההליכים בחתירה לתוצאות מיטביות.

 

ייצוג משפטי מקיף לעובדים
המשרד מייצג עובדים בכל דרג ותפקיד, לרבות שכירים בהעסקה ישירה, עובדי קבלן ופרילנסרים. השירות ניתן עבור מגוון רחב של צרכים משפטיים, תוך בחינת כל מקרה לגופו. בין היתר אנו מלווים עובדים בשלבי משא ומתן לקראת קבלה למשרה חדשה, ומעניקים שירותים מלאים בכל הקשור להליכי פרישה ופיטורין. בנוסף, המשרד מייצג עובדים בהליכי שימוע שונים, ביניהם הליכים טרם פיטורין או בגין פיטורין בזמן הריון.

 

ייצוג משפטי למעסיקים
מעסיקים מכלל המגזרים נהנים מייצוג וליווי שוטף המוענק לחברות, ארגונים, גופים מוסדיים ובתי עסק. זאת, עבור מגוון רחב של צרכים משפטיים, ביניהם עריכתם של הסכמי עבודה, הדרכות משפטיות ומתן חוות דעת וייעוץ כללי בנושאי מימושן והפרתן של זכויות עובדים.

 

לזכות בייצוג הטוב ביותר 
בין אם אתה עובד או מעסיק, על מנת להפיק את המרב מסוגיות משפטיות הקשורות במקום העבודה, חשוב לפנות לקבלת שירות מקצועי הולם. פנייה אל משרד עו"ד דוד צ'יסמדיה תאפשר לך לממש את זכויותיך באופן יעיל, ולהשיג את המרב מההליכים המשפטיים. למידע ופרטים נוספים הינך מוזמן לפנות אלינו, ואנו נשמח לעמוד לרשותך בכל בעיה וצורך הקשורים לדיני עבודה.